HR Generalist

Discipline Human Resources
Location Wrzesnia (Poland)
Hours a week 40

Zakres obowiązków:

– odpowiedzialność za proces rekrutacji na stanowisko średniego i niższego szczebla dla naszego nowego centrum dystrybucji zlokalizowanego we Wrześni;

– stworzenie ram rekrutacyjnych na lokalnym rynku;

– współudział we wdrażaniu i budowaniu standardów polityki personalnej spółki;

-współpraca z dostawcami w zakresie obsługi kadrowo-płacowej oraz agencjami pracy;

– odpowiedzialność za prawidłowy proces wdrożenia pracownika do organizacji;

– wsparcie operacyjne dla obszaru biznesu;

-promowanie naszej kultury organizacyjnej oraz tworzenie dobrych praktyk w obszarze HR.

Oczekiwania:

– min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana branża logistyczna, produkcyjna);

– doświadczenie w różnych obszarach HR zarówno w kwestiach miękkich jak i twardych;

– mile widziana znajomość systemu SAP Success Factors;

– znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na bieżącą komunikację (warunek konieczny);

– doświadczenie w międzynarodowym środowisku będzie ogromnym plusem;

– zorientowanie na cel oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Twoja rola jako HR Generalist

Jako HR Generalist staniesz się częścią naszego lokalnego zespołu HR, w którym nie zabraknie również okazji do międzynarodowej współpracy. W naszej organizacji nie będziesz pełnić jedynie roli administracyjnej, ale będziesz mieć możliwości, aby wnieść wartość dodaną w naszą działalność. Będziesz odpowiedzialny za zapewnienie zasobów ludzkich pod względem czasu, jakości oraz ilości. Staniesz się pierwszą linią kontaktu pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. Jako HR Generalist będziesz raportować bezpośrednio do HR Managera.

Kim jesteśmy

VidaXL to dynamiczna, międzynarodowa firma, która ceni ambitne i ciekawe świata osoby i oferuje im możliwości rozwoju. Jeżeli chcesz stać się częścią międzynarodowej organizacji, która właśnie otwiera centrum logistyczne i poszukujesz dynamicznego środowiska pracy – nie wahaj się – APLIKUJ!

Chcesz do nas dołączyć ?

Czekamy na Twoją aplikację! Wyślij swoje CV – najlepiej w języku angielskim.

P| +48 696 434 665

Haba Trading B.V. | Mary Kingsleystraat 1 | 5928 SK | Venlo | corporate.vidaxl.com

Contact

What we offer

We offer you a challenging and varied position in a powerful and dynamic international company. An organization for ambitious professionals who exploit opportunities, dare to take decisions and feel at home in an informal, no-nonsense, results-oriented organization. Do you recognize yourself in this? Apply now and you will count on excellent future prospects.

Haba Trading B.V.
Mary Kingsleystraat 1
5928 SK Venlo

Maximum upload size: 10MB

We care about your privacy.

Sending